Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 od godz. 9.00,  25 czerwca 2021r. (piątek) według informacji przekazanych przez wychowawców. 

21 czerwca 2021
Czytaj więcej o: Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Szczepienia od 12. roku życia.

Od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować dzieci od 12. roku życia na szczepienie przeciw COVID-19.

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – informacje dla szkół i placówek

 

 

12 czerwca 2021
Czytaj więcej o: Szczepienia od 12. roku życia.

Projekt "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"

 Nasza szkoła przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w tej akcji. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzymała bon, który wykorzystała na zakup sprzętu sportowego.

 

9 czerwca 2021
Czytaj więcej o: Projekt "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"

Akcja Żonkile

Podsumowanie i podziękowania dla uczestników dziewiątej edycji akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile organizowanej w Muzeum POLIN 19 kwietnia 2021 r.
Akcja upamiętnia wydarzenia z 19 kwietnia 1943 r., kiedy w Warszawie wybuchło pierwsze powstanie w okupowanej Europie - powstanie w getcie warszawskim.

https://youtu.be/tiTlG1QG1x8

9 czerwca 2021
Czytaj więcej o: Akcja Żonkile

Zakończyliśmy drugi etap rekrutacji na rok szkolny 2021/2022

Zakończyliśmy drugi etap rekrutacji  na rok szkolny 2021/2022

 

Listy kandydatów zakwalifikowanych do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Partyzantów Ziemi Opatowskiej w Opatowie jest wywieszona w gablocie ogłoszeń wewnątrz budynku szkoły.

Niestety nie możemy jej opublikować na stronie internetowej.


Informujemy, że nie wszystkie dzieci, których rodzice złożyli dokumenty w procesie rekrutacyjnym w drugiej turze, zostały zakwalifikowane na listę kandydatów do oddziałów przedszkolnych, ze względu na ograniczoną  w tym roku liczbę miejsc. W drugiej turze naboru mieliśmy 12 wolnych miejsc a zgłosiło się 16 dzieci. 

Do klasy pierwszej zakwalifikowaliśmy wszystkich, którzy się zgłosili.
Jednocześnie prosimy rodziców zakwalifikowanych kandydatów, aby do dnia 14 czerwca 2021 r. uzupełnili oświadczenia potwierdzające wolę przyjęcia ich dziecka do klasy pierwszej/oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 2 im.  Partyzantów Ziemi Opatowskiej w Opatowie .

>>Potwierdzenie oddział przedszkolny<<

>>Potwierdzenie klasa pierwsza<<

9 czerwca 2021
Czytaj więcej o: Zakończyliśmy drugi etap rekrutacji na rok szkolny 2021/2022

Zakończenie rekrutacji na rok szkolny 2021/2022

Informujemy, że listy kandydatów zakwalifikowanych w rekrutacji uzupełniającej do klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Partyzantów Ziemi Opatowskiej w Opatowie wywieszone są w witrynie ogłoszeniowej w szkole.

8 czerwca 2021
Czytaj więcej o: Zakończenie rekrutacji na rok szkolny 2021/2022

Życzenia na Dzień Dziecka

Kochane Dzieci!

Z okazji Dnia Dziecka życzę Wam by otaczający świat był dla Was niewyczerpanym źródłem inspiracji i dobrych pomysłów. Byście wzrastali w miłości, zrozumieniu, a czas dorastania był dla Was szczęśliwy i radosny.

Dyrektor Szkoły Joanna Bińczak

1 czerwca 2021
Czytaj więcej o: Życzenia na Dzień Dziecka

Powodzenia!

Kochani ósmoklasiści!
Przed Wami niezwykle ważne wydarzenie – egzamin ósmoklasisty. Życzę Wam Drodzy Uczniowie, aby lata nauki zaowocowały wysokimi wynikami egzaminu, które nie tylko spełnią Wasze oczekiwania, ale również otworzą drzwi do realizacji życiowych planów.
Niech podczas egzaminu towarzyszy Wam opanowanie stresu, skupienie, umiejętność podejmowania trafnych wyborów oraz wiara we własne siły i wiedzę. Każdemu z Was składam życzenia osiągnięcia jak najlepszych wyników. Niech będzie łatwo, spokojnie i oczywiście na maksymalną ilość punktów!!!
Powodzenia!

Rodzicom i Opiekunom uczniów klas ósmych życzę w tych dniach wiele, wiele spokoju i wiary, że młodzież mądrze wykorzysta zdobytą wiedzę i umiejętności.

Dyrektor szkoły
Joanna Bińczak

 

24 maja 2021
Czytaj więcej o: Powodzenia!